Author: j***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super cute love this
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Price: 148kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 140 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb251225143365639857218 |
Overall Rating: 4.79/5
Author: j***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super cute love this
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful, I love it 😍🥰
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this would is everything. super cute
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i am very happy with the product. Good quality, pretty colour, its very comfortable to wear. I like it very much. thank you
Color: Multicolor | 3 photo(s)